MOOSTE RAHVAMUUSIKAKOOLI PILLILAPSED (Mooste; Juhendajad-õpetajad: Krista Sildoja, Raivo Sildoja)

Mooste Rahvamuusikakooli pillilapsed õpivad iganaädalaselt pillimängu, tehes seda nii individuaal- kui grupitundides. Ühiselt võetakse ka õppetööväliselt põnevaid tegemisi ette, näiteks suvelaagreid, talviseid perepäevi, käsitöötube jm. Noored on keskmises vanuses 9-11 a.

uusv.jpg

Aalike Apalev (väikekannel), Aulike Apalev (väikekannel), Iren Varik (viiul), Uko Hainsoo (viiul), Kati Soomets (viiul), Agnes Rohtsalu (viiul), Kermo Puksa (kitarr), Karmen Klaus (kitarr), Anna Arusoo (plokkflööt), Hanna Juhkam (plokkflööt), Birgita Turba (plokkflööt), Uku Zolgo (lõõtspill), Mihkel Sildoja (lõõtspill)

Kooli koduleht: http://moosterahvamuusikakool.blogspot.com/

NÖPSID  (Jõgeva; Juhendaja: Eha Niglas)

Nöpsid on Jõgeva muusikakooli ansambel, mis on koos toimetanud juba mitmeid aastaid. Ansambel on uljas ja rõõmsameelne ega heitu ühestki raskusest. Taevastiivaga on osa nöpse kohtunud juba vist titest saati - seega vanad sõbrad! Noorte keskmine vanus ansamblis on 11-13 a.

uus_v.jpg

Romet Allingu (kontrabass), Kaisa Siret Hint (klarnet), Sven Markkus Ilves (akordion), Annabel Maksimov (klarnet), Georg Sakrits (akordion), Annaliis Tennisson (flööt), Kadi-Liis Viiar (viiul), Marta-Helene Hansing (viiul)

TAEVASTIIB (Tartu; Juhendaja Halliki Pihlap )

Ansambel on üheskoos laulma õppinud, üheskoos pilli mängima õppinud. Tundub, et see seltskond on üksteist tundnud terve oma elu, sest omavahel on väga hea klapp! Kuigi nimi sai pandud ansamblile helesinise õnneliblika järgi, on taevastiiblased kõike muud kui õhkõrnad liblikad: kus Taevastiib kohal, seal ikka alati midagi toimub või juhtub. Üksteisest ei ole veel keegi väsinud - koos on tore olla! Ansamblis on noored keskmises vanuses 11-13 a.

tt_vike.jpg

Viktoria Vesso (plokkflööt), Anzelika Jermolaeva (plokkflööt), Signe Ahas (viiul), Oskar Piik (viiul), Tuule Pihlap (karmoška), Pille Randlane (ksülofon), Kadri Pikkur (väikekannel), Virginia Vesso (väikekannel), Maria Grinjuk (väikekannel), Marko Roosiväli (kitarr), Robert Petrov (kitarr), Ants Ilmar Simm (kitarr), Trevor Õun (kitarr), Kermo Kivioja (trumm)

Päevakava:

10.00 (30) - kogunemine

10.30 - ühisloo õppimine

12.30 - lõunasöök, ettevalmistus kontserdiks

15.00 - KONTSERT (avalik)

16.30 - Koosseisud sassi

17.30 - Koosseisude ülesastumised

18.00 - Tantsud ja mängud (suupisted)

19.00 - lõpetamine